Näoplastika on elustiil

Näoplastika on elustiil

Ilmselt on paljud meist kokku puutunud mõningase nõutuse tundega peale iluprotseduure. Käid ja mõnuled kosmeetiku juures, maksad palju raha, lased end imeliste kreemidega hellitada ning järgmisel päeval särad nagu küps ladvaõun. Aga. Aga umbes nädala pärast oled samas kohas tagasi kui enne protseduuri…

Miks iluprotseduuride tulemused ei püsi? Kas meid püütakse petta?

Püsivalt nooruslik välimus on midagi, mis on meile kõigile kättesaadav. Küll aga nõuab see veidike rohkem pühendumust ja hoolt kui vaid pelk „hoolduses käimine“.
Kindlasti on erinevat tüüpi iluprotseduuridel ka erinev efekt ja toimeaeg, kuid reeglina sõltub protseduuride mõjuaja kestvus vägagi palju meie endi eluvalikutest ja harjumustest.
Ilutöötajad aitavad meil avada erinevaid uksi ja kiirteid oma nooruse taastamise juurde, meie ise oleme aga need, kes peavad nendest ustest sisse astuma ja oma taasleitud noorusliku sära püsimise eest hellalt hoolitsema.

Mida näoplastika endast kujutab?

On mitmeid võimalusi kuidas oma nooruslikku jumet säilitada. Kõige loomulikum viis kauakestva värskuse ja ilu saavutamiseks on näoplastika.
Näoplastika on protseduuride kompleks, mille käigus töödeldakse kõiki näokudede tasandeid. Hoolitsuse tulemusena lõdvestuvad lihased, paraneb lümfiringlus ja naha verevarustus, aktiveerub naha kollageeni ja elastiini tootmine, taastub naha loomulik niisutusvõime ning vähenevad kortsud ka silmaümbruse ja otsmiku piirkonnas.
Protseduur on mõnus, rahustav ja energiat andev.

Kuidas ise ilu püsimisele kaasa aidata saab?

Ei tasu aga oodata, et näoplastika protseduur on võlunupp, millele vajutades saate endale uue näo ja peale paari protseduuri võite vanas rütmis rahulikult edasi „tiksuda“.

Et saavutatud tulemused pikka aega püsiksid, on tark ka ise teadlikult mõned elustiili muudatused ette võtta.
Kindlasti peaksite hoolitsema kogu keha üldfüüsilise toonuse eest. Viimased teadusuuringud kinnitavad, et pidev istuv eluviis mõjub kehale rängemalt kui igapäevane suitsetamine. Kõik me teame kui tapvalt sigaretid organismile mõjuvad, eks?
Kui peate töö tõttu enamuse tööpäevast istuma, siis kindlasti tehke regulaarseid jalutus- ja sirutuspause ning püüdke vabal ajal rohkem jalgsi liikuda. Ei pea tingimata spordiklubides rähklema, ka 30 minutit jalutamist päevas on piisav, et organismi loomulikke toimimismehhanisme rahuldaval määral töös hoida.
Siinkohal tasub kindlasti meelde tuletada ka istuva eluviisi teist kuradikest – pidev ekraanide vaatamine. Kõik on korras, kui kuvar asub õigel kõrgusel ning te ei pea töö tegemiseks pidevalt pead langetama. Järjekindlalt pead langetades allapoole vaatamine on aga kiirtee topeltlõua tekkimise ja näokontuuri vajumiseni. Eriti salakavalad on siinkohal väiksemad nutiseadmed, mida kasutades me enesele märkamatult pead väga sügavalt kummardame.
Püüdke oma peahoiakut igapäevaselt jälgida ning seadistage oma töökoht ergonoomiliselt. Kindlasti on teil töökohal ka vastav spetsialist, kes teid vajaduse korral ka aitab. Kui ei, siis internetist leiab hulgaliselt infot selle kohta kuidas kontoritöökohta vähem tervistkahjustavaks muuta.

Mida veel teha ja täpsemalt jälgida, seda soovitab teile teie iluterapeut, kuid üldises plaanis toome välja mõned lihtsad soovitused, mis kauni jume ja tervise säilitamisele kindlasti kasuks tulevad:
✅ magage vähemalt 8 tundi
✅ tarbige vähemalt 1,5 liitrit vett päevas
✅ igal hommikul võimelge vähemalt 10 minutit
✅ olge päeva jooksul füüsiliselt aktiivne
✅ hoidke selg sirge ja pea püsti
✅ toituge mitmekülgselt ja tervislikult
✅ tehke regulaarselt näoplastika harjutusi
✅ ALATI puhastage nägu enne uinumist meigist!

Nagu näete on kõik tegelikult väga lihtne!
Eelpool loetletud lihtsaid reegleid järgides saavutate te kindlasti nii parema tervise, rahulikuma meelelaadi, pika ea kui ka püsiva noorusliku ilu.
Mida rohkem teie eluviisid keha toimimist aitavad, seda suuremat efekti võite oodata ka näoplastika protseduuridelt.
Nooruslikkus ja ilu on eluviis!