Näoplastika protseduurid ja tüsistuste risk

Näoplastika protseduurid ja tüsistuste risk

Sõna „näoplastika“ kõlab ehk veidi liiga meditsiiniliselt ja tihtipeale on meie salongi külastajad uurinud protseduuride tüsistusriskide kohta.
Tüsistusi selle sõna meditsiinilises mõttes näoplastika protseduuridel olla ei saa.
Protseduuride käigus ei panda teie kehasse midagi sisse ega võeta ka midagi ära. Kogu fookus on suunatud keha loomulike protsesside intensiivistamisele loomulike meetodite kaudu ning ainus viis, kuidas keha sellisele töötlemisele reageerib, on kehaomaste protsesside tõhusam töö. Teile mitte ei „tekitata“ nooruslikku välimust vaid aidatakse kehal endal oma tööd oluliselt paremini teha ning taastada oma elujõud.

Naljatledes võib ühe „tüsistuse“ muidugi välja tuua – kärsituse märkimisväärne kasv 🙂

Oma kõikide toredate eeliste juures ei ole näoplastika siiski võluvits kiire resultaadi saamiseks. Organismi taaskäivitus nõuab oluliselt rohkem aega ja hoolt, kui tänapäeva kiirete resultaatide maailmas ehk harjunud oleme. Küll on aga tulemus kindlasti panustatud aega väärt!

Kahjuks ei saa me ka lubada kindlat protseduuride arvu, mille järel wow-efekt tekib. Igal organismil on oma eripärad ning palju sõltub ka sellest, milline on nn lähteolukord. 80-aastast elukogemust paari seansiga 30aastaseks prinkis kaunitariks muuta meil paraku ei õnnestu, kuid järjekindel hool toob endaga kindlasti kaasa 5-10 aastat noorema välimuse. Kui teete ka kodus järjepidevalt harjutusi, mida meie spetsialist teil teha soovitab, siis püsib kättevõidetud nooruslik sära teie palgeil vägagi kaua.

Mis on meie noorusliku ilu suurimad vaenlased?

Toome siinkohal ka välja mõned vihjed selle kohta, millest tasuks kindlasti hoiduda, kui soovite oma tervisest ja ilust veel pikalt rõõmu tunda:
✅ Ärge magage liiga vähe ega liiga palju. 8-9 tundi on optimaalne.
✅ Ärge hoidke oma keha janusena, tarbige vett regulaarselt.
✅ Vältige pikalt istumist ja lesimist. Keha on loodud liikuma.
✅ Loobuge suitsetamisest, ka 1 „pidusigarett“ kuus on liiga palju.
✅ Minimeerige alkoholi tarbimist.
✅ Hoiduge rafineeritud toiduainete tarbimisest, vähendage suhkrut, soola, lisaaineid toidus.
✅ Vältige kõiki lõtvu „makaronipoose“, hoidke selg sirge, pea püsti ning rüht kontrolli all.
✅ Ärge minge meigituna magama! Mitte kunagi!
✅ Ärge tehke grimasse ega toetage oma nägu kätele.
✅ Püüdke mitte tigetseda ega närveerida. Ainus, mida see teile annab, on kehvalt toimiv seedesüsteem, mis siis omakorda pidurdab kogu keha normaalset talitlust ning toodab kehva tuju.

Nagu näete, ei ole nimekirjas midagi ületamatult rasket!
Sageli kipume end kiirele elukorraldusele viidates hooletusse jätma ning tasahilju meelitame sellise käitumisviisiga ligi ka erinevaid probleeme.
Targem on alati ennetada kui ravida. Mida täpsemalt tasub teha, et oma tervise, nooruse ja ilu eest paremini hoolt kanda, seda saate lugeda SIIT (link artiklile „näoplastika on elustiil“)

Mida rohkem teie eluviisid keha loomulikku toimimist abistavad, seda suuremat efekti võite oodata ka näoplastika protseduuridelt.
Ja ei mingeid tüsistusi, ainult puhas ilu!